Aktywna tablica

W związku z Rządowym Programem Rozwijania Szkolnej Infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych „Aktywna tablica” nasza szkoła została wyposażona w dwie dotykowe tablice interaktywne z oprzyrządowaniem. sprzęt zamontowano w grudniu 2017 roku. Dzięki temu możliwe jest prowadzenie rozwijających zajęć z zastosowaniem nowoczesnej technologii. W ramach programu powstała międzyszkolna sieć współpracy nauczycieli stosujących TIK w nauczaniu, w ramach której możliwe będzie dzielenie się przyjętymi rozwiązaniami oraz doświadczeniami. Pierwsze spotkanie nauczycieli odbyło się 5 marca 2018 roku o godzinie 14:40 w Szkole Podstawowej nr 2 w Nowym Targu.

Szkolny koordynator
Agnieszka Leśnicka