We środę w naszej szkole odbył się apel podsumowujący roczną pracę uczniów. Pani Dyrektor poinformowała samorząd uczniów o wynikach klasyfikacji, o wynikach frekwencji, najlepsze klasy brawami nagrodzono.

Pani Dyrektor nagrodziła wyróżniających się uczniów z różnych aspektach życia szkolnego:

Sportowcy (sukces co najmniej na szczeblu wojewódzkim): Kacper Baczewski, Mateusz Karpiel, Aleksander Watycha, Szymon Gacek, Michał Kowalczyk.

Nagrodzeni zostali też uczniowie najbardziej zaangażowani w życie szkolnej biblioteki:

Nagrodzono laureatów Szkolnego Konkursu wiedzy o Świętym Janie Pawle II:

Zuazanna Udziela I miejsce, Emilia Krzysiak I miejsce, Andrzej Podlipni II miejsce, Kacper Baczewski II miejsce, Zuzanna Zgama III miejsce, Katarzyna Wojtas III miejsce, Karolina Piszczór III miejsce oraz za udział Aleksandra Łożyńska, Zuzanna Fryc, Emi Bulić, Klaudia Róg.

Nagrodzono także uczniów najbardziej zaangażowanych w turystykę pieszą:

Odznaka Popularna GOT:K. Mazanek, J. Pustelnik, M. Para,

Mała odznaka brązowa GOT: J. Udziela