Świetliczaki na tropie …zagadek

W bieżącym roku szkolnym uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej będą brali udział w projekcie „Świetliczaki na tropie… zagadek”.

Regulamin dostępny jest w zakładce świelica szkolna.

Swietliczaki 2021-2022 Regulamin

Swietliczaki na tropie… zagadek – Plakat

Kolejne zajęcia w ramach programu „Świetliczaki na tropie zagadek” poświęcone były zagadnieniom związanym z kosmosem. Wprowadzeniem do tematu była prezentacja przygotowana przez wychowawców świetlicy. Następnie wszyscy ochoczo zabrali się do tworzenia prac „W kosmosie”. Powstały bardzo kolorowe prace plastyczne oraz barwne galaktyczne słoiki.

Uczniowie świetlicy rozpoczęli realizację projektu ” Świetliczaki na tropie zagadek” od tematu Sztuka Aborygenów. Dzieci obejrzały przygotowaną prezentację, a następnie wykonały prace plastyczne. Zajęcia połączone były z Dniem Kropki.