Zajęcia dodatkowe dla uczniów w roku szkolnym 2023/2024 |
||||||
lp. | Nauczyciel | Nazwa zajęć | klasa | dzień | godzina | uwagi |
1. | Chowaniec Bogumiła | kodowanie i programowanie | 1 – 3 | poniedziałek | 13.30- 15.05 | |
zaj.korekcyjno- kompensacyjne | 1 – 3 | wtorek | 13.30- 14.15 | |||
zaj.korekcyjno- kompensacyjne | 6 | poniedziałek | 8.00- 8.45 | |||
zaj.korekcyjno- kompensacyjne | 7a,b | wtorek | 14.15- 15.05 | |||
zaj.korekcyjno- kompensacyjne | 8 | poniedziałek | 7.15- 8.00 | |||
zaj. rozwijające kreatywność | 1 | czwartek | 12.35- 13.20 | |||
zaj. rozwijające kreatywność | 2 | środa | 11.35- 12.20 | |||
zaj. rozwijające kreatywność | 3 | czwartek | 11.35 – 12.20 | |||
zaj.dyd.-wyr. | 1 | środa | 12.35- 13- 20 | |||
2. | Dziatkowicz Anna | zdw z matematyki | 7A,7B | czwartek | 14.20 – 15.05 | co 2 tygodnie |
Koło geograficzno – biologiczne | wtorek | 14.20 – 15.05 | ||||
3. | Fryźlewicz Halina | zaj. dyd.-wyr. | 2A | piątek | 11.35 – 12.20 | |
zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów- zpt | 2A | poniedziałek środa | 11.35 – 12.20 | |||
4. | Iżyk Emilia | Mali twórcy | 2A, 3A | wtorek | 12.35-13.15 | |
Mali twórcy | 4a, 5a, 6a | wtorek | 13.30-14.15 | |||
Zaj. rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne | 6a/7a | czwartek | 14.30-15.15 | co 2 tygodnie | ||
2a/4a | piatek | 12.35-13.20 | co 2 tygodnie | |||
5. | Król Lidia | zdw z edukacji wczesnoszkolnej | 3 A | czwartek | 11.35-12.20 | |
zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów- zpt | 3A | poniedziałek | 11.35-13.20 | |||
6. | Kubit Paweł | zaj. dyd.-wyr. z j.polskiego | 7A, 7B | poniedziałek | 15.10 – 15.55 | co 2 tygodnie |
zaj. dyd.-wyr. z j.polskiego | 8A | poniedziałek | 15.10 – 15.55 | co 2 tygodnie | ||
Kółko szachowe | 6B, 7A | wtorek | 13.30 – 14.15 | |||
Kółko szachowe | 2A,3A | poniedziałek | 13.30 – 14.15 | |||
7. | Kukulska Maria | zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów- zpt | 1A | poniedziałek | 11:35 – 12.20 | |
Zajęcia rozwijające uzdolnienia | 1A | piątek | 11:35-12.20 | |||
8. | Leśnicka Agnieszka | zaj. dyd.-wyr. z matematyki | 6A | środa | 13.30 – 14.15 | co 2 tygodnie |
zaj. dyd.-wyr. z matematyki | 8A | środa | 7:05 – 7:50 | co 2 tygodnie | ||
zaj. dyd.-wyr. z matematyki | 5A | środa | 12:35-13:20 | co 2 tygodnie | ||
zaj. dyd.-wyr. z matematyki | 4A | środa | 13.30 – 14.15 | co 2 tygodnie | ||
9. | Pęksa Paulina | gimnastyka korekcyjna | 2A | poniedziałek | 11.35-12.20 | |
gimnastyka korekcyjna | 2A | środa | 12.35-13.20 | |||
gimnastyka korekcyjna | 3A | poniedziałek | 12.35-13.20 | |||
gimnastyka korekcyjna | 3A | czwartek | 11.35-12.20 | |||
gimnastyka korekcyjna | 4A | środa | 12.35-13.20 | |||
10. | Plewa – Czaja Paulina | zajęcia rozwijające keatywność | 8A | wtorek | 7.15-8.00 | |
11. | Pysz Arkadiusz | zajęcia rekreacyjno sportowe | 2-3 | wtorek | 13.30-14.15 | |
zajęcia rekreacyjno sportowe | 1 | środa | 12.35-13.20 | |||
zajęcia rekreacyjno sportowe | 2-3 | środa | 13.30-14.15 | |||
zajęcia rekreacyjno sportowe | 4-6 | środa | 14.20-15.05 | |||
zajęcia rekreacyjno sportowe | 7-8 | środa | 15.05-15.50 | |||
Lubię sport | 3 | piątek | 11.35-12.20 | |||
Lubię sport | 2 | piątek | 12.35-13.20 | |||
12. | Tokarski Dariusz | zaj. rozw. kreatywność | 7A | poniedziałek | 8.00 – 8.45 | |
zaj. rozw. kreatywność | 7B | środa | 8.00 – 8.45 | |||
13. | Mazur Tomasz | zaj. rozw. kreatywność | 5A | poniedziałek | 13.30 – 14.15 | |
zaj. rozw. kreatywność | 6A | piątek | 14.20 – 15.05 | |||
14. | Sobczak Ewa | zaj. dyd.-wyr. z języka polskiego | 4A | piątek | 8:00-8:45 | co 2 tygodnie |
zaj. dyd.-wyr. z języka polskiego | 5A | czwartek | 12:35-13:20 | |||
zaj. dyd.-wyr. z języka polskiego | 6A | środa | 12:35-13:20 | co 2 tygodnie | ||
15. | El Agroudy- Kukulska Natalia | zajęcia logopedyczne | 3A | poniedziałek | 11:35-12:20 | |
zajęcia logopedyczne | 1A | poniedziałek | 12:35-13:20 | |||
zajęcia logopedyczne | 5A | poniedziałek | 13:30-14:15 | |||
zajęcia logopedyczne | 6A | poniedziałek | 14:20-15:05 | |||
zajęcia logopedyczne | 7A, 8 | poniedziałek | 15:05-15:50 | |||
zajęcia logopedyczne | 1A | czwartek | 11:35-12:20 | |||
zajęcia logopedyczne | 2A | czwartek | 12:35-13:20 | |||
zajęcia logopedyczne | 2A | czwartek | 13:30-14:15 | |||
zajęcia logopedyczne | 2A, 3A | czwartek | 14:20-15:05 | |||
zajęcia logopedyczne | 5A | czwartek | 15:05-15:50 |